منوی دسته بندی

درباره ما

شرکت مهندسی پزشکی طوس طب و فن آفتاب شرق در زمینه تامین، نگهداری و ارائه خدمات تجهیزات بیمارستانی، سیستم های نوین پزشکی، پوست و زیبایی در ایران فعالیت داشته است، همچنین آماده ارائه مشاوره جهت تجهیز بیمارستانها، مراکز جراحی محدود و کلینیک های پوست و زیبایی با شرایط ویژه و تامین دستگاه از سازندگان تجهیزات پزشکی معتبر دنیا، می باشد . همچنین این شرکتت محدوده وسیعی از انواع تجهیزات بیمارستانی، پزشکی، پوست و زیبایی را در ایران ارائه می دهد.

این شرکت با بیش از 13 سال سابقه و بهره گیری از کادری مجرب و تولید چندین دستگاه در زمینه پوست و زیبایی هدف اصلی خود را در مشاوره، تامین و ارائه تجهیزات پزشکی پوست و زیبایی و تجهیز مراکز درمانی ایران به ویژه مراکز پوست و زیبایی بنا نهاده است . کادر فنی تشکیل شده جهت این امر توانایی مشاوره، طراحی و راه اندازی کلیه مراکز با توجه به نیاز مشتری، شرایط محیطی و فنی و شرایط اقتصادی از ابتدایی ترین مرحله تا معماری داخلی، طراحی محل با توجه به استانداردهای مراکز پزشکی، مشاوره و تهیه دستگاهها و اقلام مورد نیاز، مشاوره در امر تبلیغات، مدیریت نگهداشت و خدمات پس از فروش را دارا می باشد . 

تجهیزات پوست و زیبایی که شرکت طوس طب در حال تولید آن می باشد، عبارتند از : دستگاه میکرودرم ابریژن در سه مدل مختلف، دستگاه جراحی پوست (RF)، دستگاه هیدرودرمی، انواع پروب های دستگاه میکرودرم و RF و دستگاه کولینگ ای پی ال . همچنین این شرکت در زمینه فروش مواد مصرفی دستگاههای پوست و زیبایی و انواع ژل، بوتاکس، داروهای مزوتراپی فعالیت داشته و تمامی آنها را به قیمت عمده عرضه می کند .

تجهیزات تخصصی پوست و زیبایی که این شرکت نمایندگی آنها را در ایران دارد عبارتند از : سیستم کامل تصویربرداری پوست و آنالیز تصاویر (DSC)، لیزر فراکشنال CO2، لیزر فراکشنال Er:glass، سیستم های نسل جدید IPL، دستگاههای جراحی پوست RF، لیزر Q-Switch Nd:YAG (Double Frequency)، لیزر Diode (Hair Removal & Skin Tightening)، لیزر جراحی CO2، لیزر جراحی Diode، سیستم سلولیت تراپی RF و مولتی سیستم زیبایی اولتراسونیک .

لازم به ذکر است که این شرکت خدمات مشاوره ای جهت انتخاب تجهیزات مورد نیاز و همچنین تسهیلات ویژه ای جهت متقاضیان خرید دستگاه ها در نظر گرفته است . لذا خواهشمند است در صورت تمایل به هر گونه اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمایید .

طوس طب